Дворічний хлопчик потребує допомоги

До видання Радивилів.info звернулася з листом Віра Мирончук: «Дуже велике прохання до вас: розмістити інформацію про збір коштів на лікування хлопчику із діагнозом ДЦП. Всі необхідні документи та фото – у вкладенні. Проводиться збір на чергову реабілітацію в м.Трускавець. Вартість реабілітації та проживання мами, дитини – 13 210 грн. Також додаю можливий текст посту. Дуже дякую».

Доданий текст:

m-9e«Назарчик із числа тих, кого прийнято називати особливими дітками. З народження він бореться за право на щасливе дитинство. Крок за кроком наближається до своєї мрії – почати ходити.

Внаслідок надважких пологів Назар відразу потрапив у реанімаційне відділення Рівненської ЦРЛ. Довгих 14 днів хлопчик знаходився під апаратом штучного дихання. Лікарі не давали втішних прогнозів. Але завдяки Божому Благословенню Назарчик почав сам дихати і був переведений у відділення дитячої патології.

За свої 2,5 рочки він пройшов численні випробування: безперервні уколи, крапельниці, масажі, ЛФК. Постійні  реабілітації в міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавець та в Рівненській обласній дитячій лікарні.

Лікування дало свої результати : Назар тримає голову, бере в ручки іграшки, багато чого розуміє, любить спілкуватися з дітками. Він дуже веселий та усміхнений хлопчик. Але у своїх 2,5 роки в нього не виходить самостійно сидіти та ходити. Розвиток іде, але маленькими кроками. Кожний його крок – це маленька перемога над страшним діагнозом ДЦП. Головне для нас зараз – не зупинятися на досягнутому. Лікарі прогнозують хороші  результати для Назарчика. У нього є великий шанс на виздоровлення. Але для досягнення цієї мети потрібне дороге лікування і постійні реабілітації. На жаль, усі кваліфіковані реабілітації в нашій країні недешеві. За час боротьби  з хворобою фінанси батьків вичерпано. Тому ми змушені звернутися до всіх небайдужих людей за допомогою. Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо зібрати необхідну суму, щоб допомогти Назарчику повноцінно радуватися життю: ходити, бігати, стрибати.

Наступний плановий курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування запланований на 19 червня 2016 року.

Просимо всіх, хто читає цей пост, зробити репост».

Назарчик Мирончук – із села Михайлівка Радивилівського району.

У розпорядження видання надано копії всіх відповідних документів.

m-1m-8

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.