Двоє інфікованих подають надію на одужання

За інформацією Радивилівського районного лабораторного відділення Млинівського міжрайонного відділу ДУ РОЛЦ МОЗ України, станом на 29 квітня в межах Радивилівського району зафіксовано 83 екстрені повідомлення з підозрою на інфікування коронавірусом. За попередніми дослідженнями, в 25-х осіб цей діагноз лабораторно підтверджений у вірусологічній лабораторії Рівненського обласного лабораторного центру методом ПЛР.

На сьогоднішній день з Радивилівського району 8 осіб проходять стаціонарне лікування, з них 1 пацієнт перебуває у інфекційному відділенні Рівненської обласної лікарні. Ще 17 пацієнтів проходять лікування вдома. Станом на 29 квітня працівниками лабораторного відділення було відібрано 8 зразків біологічного матеріалу на проведення ПЛР-досліджень.

Проводяться повторні забори біоматеріалу від осіб, які одужують. На сьогоднішній день лише 2 осіб після проведення другого повторного дослідження ПЛР, при від’ємному результаті, можуть вважатися такими, що одужали. Однак, про це буде відомо вже за кілька днів.

На 30.04 в районі зареєстровано шість вогнищ коронавірусної інфекції, з них три в м. Радивилові, по одному – в селах Дубини, Підлипки. Опарипси. В усіх приміщеннях осередків виявлення небезпечної недуги проведено заключну дезінфекцію.

Клінічною лабораторією Радивилівської районної лікарні проведено аналіз 30-ти зразків з підозрою на covid-19, два з яких виявилися позитивними. Обстежено також 19 медпрацівників району, з них 11 методом ПЛР–тестів. Діагноз коронавірусу підтвердився в сімейного лікаря з с.Козин. Стан здоров’я ще 8-ох медпрацівників перевірили за допомогою швидких тестів.

На 30.04 понад 200 жителів району перебувають на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів. Проводиться подальша робота щодо епідрослідування вже існуючих вогнищ на covid-19 та розслідування нових підозрілих випадків. Епідемічну ситуацію в місті та районі у злагодженій та кваліфікованій співпраці із лабораторним відділенням контролюють також медпрацівники КНП “Радивилівська лікарня” і КНП ” Радивилівський районний центр ПМСД”. У напруженому графіку нині працюють і виїзні бригади швидкої медичної допомоги: будь-яке погіршення самопочуття більшість громадян у цей час пов’язують із небезпечною інфекцією. Оскільки симптоми коронавірусу важко відрізнити від грипу чи іншого респіраторного захворювання, бригаді екстреної медичної допомоги доводиться постійно реагувати на тривожні симптоми, виїжджаючи на виклики.
Як вказують у районному лабораторному відділенні, перший випадок зараження коронавірусом на Радивилівщині був пов’язаний з містом Чернівці, тоді епідемія відкрила в районі невтішну статистику інфікованих на COVID-19. Про це розповіла Наталія Янчин на своїй сторінці у Фейсбуці.

***

НА ВЕЧІР 29.04 НА РІВНЕНЩИНІ ЗАРЕЄСТРОВАНО 631 ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19. З НИХ 14 ЛЕТАЛЬНИХ І 66 ЛЮДЕЙ УЖЕ ОДУЖАЛИ. В Україні понад 10,4 тисячі зареєстрованих випадків захворювання на коронавірус. Померла 261 людина.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.