Експертиза підтвердила факт вживання водієм наркотиків

автоАвтомобіль «Хюндай» під керування 37-річного киянина Вадима зупинили на посту села Опарипси біля міста Радивилів працівники дорожної патрульної служби. Там спрацювала система відеоспостереження «Рубіж». Правоохоронці встановили, що “Хюндай” розшукується Дніпровським районним управлінням ГУ МВС в місті Київ у рамках відкритого кримінального провадження за фактом убивства.

Під час огляду речей працівники Радивилівського райвідділу міліції знайшли та вилучили з кишені куртки водія два згортки фольги. У ній була сипуча речовина білого кольору, схожа на наркотичний засіб, вагою майже три грами. Чоловік пояснив, що порошок придбав для власних потреб.

— Згодом експертиза підтвердила факт вживання водієм наркотиків, а вилучені згортки, як речовий доказ, направлені на дослідження у Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС, — повідомив в.о. начальника Радивилівського райвідділу міліції Олександр Конюший. — За фактом незаконного придбання, зберігання та перевезення наркотичних засобів без мети збуту відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчі Радивилівського райвідділу зараз з’ясовують обставини кримінального провадження, відкритого за фактом вбивства Дніпровським РУ ГУ МВС у Києві. (“Рівне вечірнє”).

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.