Екстрені пологи в Бродах: як це буває. ВІДЕО

Вже 3 роки пологовий у Бродах – на реконструкції. Жінки їздять народжувати не тільки у сусідні міста, як-от Радивилів, а й області – до Луцька, Рівного. Якщо ж пологи  – стрімкі й везти жінку до обласного центру немає часу – є екстрений варіант.

30 працівників пологового залишилися у лікарні. Чергують, приймають екстрені пологи та надають жінкам консультації. Реконструкція затягнулася через дії підрядника, – пояснюють у районній раді. Перший виконавець робіт встановив вікна та відремонтував дах. Та зробив це неякісно. Тепер триває досудове слідство.

Цьогоріч до реконструкції взявся інший підрядник. Йому довелося фактично розпочати ремонт з нуля. Бюджет – трохи більше 5 млн гривень. Майже всі кошти він вже освоїли на прокладання мереж: води, тепла, каналізації. Аби здати приміщення потрібно ще 18 млн. гривень.

Аби бродівчанки змогли тут народжувати, потрібне й обладнання: операційне устаткування, пологові крісла. А це ще майже 13 млн, гривень. Потрібної суми поки що немає. Тривають консультації – звідки взяти гроші. А поки що у Бродах при надії 250 жінок. І вони вивчають досвід попередниць, аби знати де їм народжувати.

http://fakty.ictv.ua/ua/videos/ekstrenni-pology-na-lvivshhyni-abo-v-susidni-oblasti-abo-prosto-na-lizhku/

Телесюжет каналу ISTY за 12.10.2017 р.:

 

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.