Електролінія 330 кВ пройде біля сіл Пустоіванне і Підзамче

Як уже повідомлялося в Радивилів.info, у замітці під назвою «Нова магістральна лінія електропередач», Національна енергетична компанія «Укренерго» здійснює підготовку проекту “Будівництво ПЛ 330 кВ Луцьк-Північна-Тернопільська” з реконструкцією ПС 330 кВ «Луцьк-Північна» та ПС 330 кВ «Тернопільська». У зв’язку з цим планується і спорудження повітряної лінії електропередач 330 кВ на територіях Пустоіваннівської та Підзамчівської сільських рад Радивилівського району (у близькому часі – територія Радивилівської об’єднаної територіальної громади з центром – містом Радивилів).

електролінія, ВербаЗ метою інформування громадськості щодо завдань та цілей проекту планується проведення зустрічей із зацікавленими сторонами  за участю представників «НЕК «Укренерго», консультанта та розробників проекту.

Ознайомитися з документами можна на сайті ДП «НЕК «Укренерго» http://www.ukrenergo.energy.gov.ua/Pages/ua/DetailsNew.aspx?nID=2298&url%20%20%20%20News=/pages/ua/330kvlutskpivnichnaternopillineproject.aspx  або в секторі з питань надзвичайних ситуацій та інфраструктури Радивилівської райдержадміністрації.

Зустріч відбудеться 2 березня 2016 року (поч. об 11 год.) за адресою: м. Дубно, вул. Данила Галицького, 24, у приміщені Дубенського районного будинку культури.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Редактор сказав:

    В Дубенському районному будинку культури відбулось громадське обговорення проекту щодо спорудження повітряної лінії електропередач 330 кВ «Луцьк-Північна-Тернопільська» за участю представників ДП “НЕК “Укренерго”, консультанта та розробників проекту, в якому взяли участь перший заступник голови Радивилівської районної державної адміністрації Микола Бондарчук, заступник голови районної ради Андрій Гуменюк, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, громадськість. Під час проведення цієї зустрічі можна було отримати відповіді на всі питання та висловити свої зауваження та пропозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.