Електронний каталог «Діловий Радивилів»

dilovyj

Головна сторінка електронного каталога “Діловий Радивилів”.

Хто пробував шукати в Інтернеті інформацію про підприємства, організації, фірми міста Радивилів, звернув увагу, що в першому ж рядку пропозицій пошукової системи (або в одному з перших рядків) значиться сайт «Діловий Радивилів», адже на ньому представлено багато різноманітного фактажу.

Електронний каталог підприємств та організацій «Діловий Радивилів» знайомить з підприємствами, організаціями районного центру за найголовнішими параметрами їх діяльності. Це ніби мати справу з довідником, погортавши який можна скласти певне уявлення про те, що і де в Радивилові виготовляють, чим торгують ті чи інші магазини, які види побутових чи комунальних послуг у місті надаються тощо. Звичайно, більш вичерпну інформацію можна отримати за телефонами, які пропонуються на сайті.

Якщо ж якоїсь відповіді поки що не вдалося отримати, адміністрація сайту пропонує написати своє запитання у вікні внизу сторінки – і обіцяє дати на нього відповідь у найближчі дні.

Каталог ділового Радивилова – це свого роду й реклама тим підприємствам і організаціям, які виявляють бажання розмістити тут свою інформацію. Передбачений на сайті і окремий спосіб рекламування діяльності чи продукції – через прості або анімовані банери.

Хто переглядав каталог навіть з інтервалом у тиждень, не міг не звернути уваги: він регулярно поповнюється, а значить є надія, що незабаром зможе більш-менш повно відобразити особливості ділового Радивилова – звичайно, з участю керівників фірм, підприємств, установ, організацій, приватних підприємців.

Видання Радивилів.info, про яке, між іншим, теж уміщена довідка в каталозі “Діловий Радивилів”, бажає всім нам у цьому успіху, адже ми, радивилівці, вкрай зацікавлені в обміні діловою інформацією. Вона, безперечно, зацікавить усіх жителів Радивилівського району, приверне увагу й зацікавлених осіб Рівненської області, та й не тільки Рівненської, бо і ми часто їздимо, наприклад, за покупками в Броди, Почаїв, Дубно, і до нас їздять…

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.