Етнорезиденція “Ладомирія” в Радивилові: крок за кроком

15 грудня 2020 року у Радивилові відбулася підсумкова прес-конференція, яка була присвячена другому року діяльності етнорезиденції «Ладомирія», заснованої громадською організацією «Центр дослідження і відродження Волині».

У заході взяли участь голова Радивилівської районної державної адміністрації Всеволод Володимирович Пекарський, Радивилівський міський голова Микола Аракелович Карапетян, надіслав привітання заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Сергійович Гемберг.

За присутності більше десятка представників засобів масової інформації з Волинської та Рівненської областей «Ладомирія» прозвітувала про результати своєї роботи у складному, але продуктивному 2020 році. Про віхи цієї діяльності ми докладно інформували читачів наших сторінок у соціальних мережах.

Головний висновок заходу: «Ладомирія» перестала бути локальним явищем південного заходу Рівненщини, натомість впевнено і послідовно перетворюється у локацію не тільки волинського, але й всеукраїнського масштабу.

Тезисно подаємо інші висновки:

  1. Із реконструкторського проєкту ми виросли у цілісний, ґрунтовний етнопарк.
  2. Проект ревіталізації – перетворення промислової зони в етнопарк – здійснюється в Україні вперше.
  3. У проєкті органічно переплітаються традиції минулого із трендами сучасності. Ми будуємо фортецю сьогодення на міцному фундаменті нашого минулого.
  4. Розвиток «Ладомирії» відбуватиметься планомірно, відповідно до затвердженої програми на 2021 рік і на період до 2025 року.
  5. Підготовлено бізнес-плани окремих елементів проєкту, що сприятиме пошуку фінансування.
  6. Навколо окремих складових проєкту створено групи консультантів.
  7. Усій нашій команді, що налічує більше двадцяти ентузіастів, надзвичайно цікаво здійснювати даний проект. Навколо гуртується також величезна армія прихильників, помічників та консультантів.
  8. Проект заручився підтримкою місцевої та обласної влади.
  9. Проєкт зацікавив чимало волинських ВНЗ, що відкриває нові перспективи нашого розвитку.

Далі неодмінно буде!

(Повідомлення Володимира Дзьобака на його сторінці у Фейсбуці).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.