Екстремали – у лісі біля Радивилова. Було страшно!

У суботу і неділю, 13 і 14 вересня, в лісовому масиві біля Радивилова (хутір Пороховня) пройшов міжобласний фестиваль екстремальних видів відпочинку «Radik Race–2014».

У програмі фестивалю – фрізбі, чи фрісбі (змагання у вправності володіння літаючим диском), тролей (крутопохила переправа з допомогою натягнутого троса), пейнтбол (командна гра з застосуванням маркерів, що стріляють кульками з фарбою), стеклайн (ходіння по натягнутій стропі), демонстрування вправності на скеледромі (штучна споруда для імітування лазання по скелі), стрільба з лука. Відбулися й пригодницькі перегони з нічним орієнтуванням (трек – 15 км, вело – 50 км). Поки дорослі брали участь у змаганнях, котрі затягнулися до самого ранку, діти спали в наметах.

На відкритті фестивалю виступив голова районної організації «Туристичний клуб «Карабінчик» Ігор Левчук – саме ця організація стала ініціатором проведення такого зібрання любителів активного відпочинку не тільки з нашої, а й із сусідніх областей. Державний гімн України співали всі разом. Організатори виконали великий обсяг роботи: подбали про відповідне спорядження, обладнання скеледрому, крутопохилої переправи, лісового майданчика для гри в пейнтбол, забезпечили озвучення і музичне наповнення місця проведення фестивалю, заручилися підтримкою лісництва, спонсорів. Весело тут було і дорослим, і дітям – до речі, саме дітям дозволили з високої вишки першими здійснити крутопохилі переправи натягнутим канатом.

Принагідно: «Radik Race–2014» перекладається як “Радивилівський рейс”. І пора б уже нам послуговуватися навіть у таких крутих змаганнях зрозумілою українською мовою. Фотографував Володимир ЯЩУК.radik_1 radik_2_w radik_3_w radik_3a_w radik_3b_w radik_4_w radik_6_w radik_7_w radik_9a_w usi_w

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.