Факультет української філології очолив радивилівець

У Рівному відбулися вибори декана факультету української філології Рівненського державного гуманітарного університету.  Боротьба двох кандидатів – Олександра Кирильчука та Дмитра Кравця – була дуже конкурентною. Кандидатуру Кирильчука більшістю голосів підтримав колектив факультету. Однак остаточне рішення залишилось за вченою радою університету. Члени ради зробили вибір на користь іншого, консервативного кандидата. Олександр Кирильчук набрав 14 голосів, його конкурент Дмитро Кравець – 25.

На засіданні вченої ради обидва кандидати презентували власні програми розвитку факультету та відповідали на запитання колег.

Олександр Кирильчук у своєму виступі акцентував увагу на розвиток новітніх технологій та діалог з студентами.

Натомість Дмитро Кравець теж підготував програму, яку начитав на засіданні вченої ради. Раніше на зборах трудового факультету йому закидали відсутність програми.

Результати голосування членів вченої ради не були однозначними. За 40 присутніх Олександр Кирильчука підтримали 14, 25 учасників проголосували «проти», один учасник не голосував. Тим часом Дмитра Кравця підтримали 25 учасників, 14 проголосували. Тобто переможцем конкурсом став Дмитро Кравець. На знак протесту члени вченої ради від органів студентського самоврядування залишили засідання. Адже пана Кравця вважають людиною ректора РДГУ Руслана Постоловського. (ВСЕ).

До переїзду в Рівне Дмитро Володимирович Кравець вчителював у Радивилові. Кандидат філологічних наук. Автор монографії “Чубай з роду Гетьманів” (Рівне: Волинські обереги, 2007), матеріали з якої свого часу друкував у радивилівській районній газеті “Прапор перемоги”.

На знімку: Дмитро Кравець виступає в Радивилові при врученні літературних премій імені Григорія Чубая (травень 2016 року). Фото: Радивилів.info.

Дмитро Кравець, Радивилів, Рівне

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.