Фестиваль народних умільців у старовинному замку

У неділю, 24 липня, на території Бродівського замку на Львівщині відбувся фестиваль «Народні умільці», у якому взяли участь майстри декоративно-прикладного мистецтва та фольклорні колективи з Бродівського та сусідніх районів, у тому числі з Радивилова. Вироби умільців можна було оглянути, можна було й купити. На замковому дитинці, неподалік від мурів середньовічних казематів, проводилися майстер-класи з ковальства, вишивання, соломкоплетіння, живопису тощо. Перед палацом Потоцьких ХYІІІ століття виступали самодіяльні артисти.

Броди, фестивальМожна було просто відпочити в затінку дерев за столиками, замовивши їжу у виїзних закладах харчування. Того ж дня для гостей старовинного міста була передбачена екскурсія.

Для Радивилів.info зі свята в Бродах підготували фоторепортаж із 35 фото Володимир Ящук і Владислав Мелих.

Знімки можна переглянути за цим посиланням: http://photo.i.ua/user/8173326/476746/?p=0&r=3038944

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

6 коментарів

 1. Мар'яна сказав:

  Чому не вказуєте учасників які були запрошені від Радивилівського району, і навіть не має жодної фотографії?, Це так влада і преса прагне заохочувати і славити своїх наробних умільців?

  • Володимир Ящук сказав:

   На фото представники Радивилова є. А чому нема повного списку учасників і їх фото? Бо на це не може претендувати жоден фоторепортаж. Такої повноти не буває в жодному масовому виданні. До того ж Радивилів.info не має жодного відношення до влади Радивилова.

 2. Мар'яна сказав:

  Чому тоді учасники не знаходять себе на цих фото?

 3. Мар'яна сказав:

  Я думаю фото учасників -представників району мали б бути перші, оскільки як таких їх було всього двоє, і на фото їх немає!

  • Володимир Ящук сказав:

   Мар’яно, будемо раді, якщо надішлете фотознімки на адресу: radyvylivinfo@gmail.com І ми додамо їх у цьому розділі відгуків. Бо й справді, як сказав один відомий письменник, осягнути неосяжне неможливо. Від нашого видання на святі було тільки двоє фотографів.

 1. Липень 29, 2017

  […] Фоторепортаж із минулорічного фестивалю в Бродах дивіться за посиланням: http://www.radyvyliv.info/festival-narodnix-umilciv-u-starovinnomu-zamku.html […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.