Фестиваль творчості засуджених

Вихованці декламували патріотичні вірші, театралізовано відтворили сценки подій, які відбуваються на теренах держави, також співали пісні й танцювали. Художній керівник Марина Пекарська: «Більшість із учасників концерту свої таланти відкрили саме в установі. Інколи проходить не один місяць роботи аби побачити перші позитивні результати – ось тут допомагає їхня впертість та наполегливість у досягненні поставленої мети».

В Дубенській виховній колонії відбувся ХІХ фестиваль художньої самодіяльної творчості засуджених «Червона калина».

Цьогоріч він пройшов під гаслом «Єднаймося друзі в єдину родину – в святу незалежну соборну Україну». Естафету фестивалю отримали від Прилуцької виховної колонії Чернігівської області.

Ув’язненим дозволили користуватися планшетами.

Активно допомагала готувати номери шкільна молодь Дубна і студенти Дубенського коледжу культури та мистецтв. До виступів засуджених також приєднався танцювальний колектив «Калинонька».

Особливим цей день став для вихованців, які своїм сумлінним ставленням до праці, навчання та активною участю у громадському житті досягли умовно дострокового звільнення. Начальник Дубенської виховної колонії Валентин Марач урочисто вручив юнакам довідки про звільнення. Двом засудженим колонії вручили паспорти громадянина України.

По завершенню заходу вихованці Дубенської ВК отримали подарунки: спортивний інвентар, солодощі та речі першої необхідності. (За повідомленням сайту ОГО).

kolonia-1 kolonia-2 kolonia-3 Дубно, колонія

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.