Фестивальний концерт доповнили випускники

У Радивилові на майдані Незалежності проходив концерт другого дня Всеукраїнського фестивалю «Встань, козацька славо! Засвіти знамена». Зібрав він досить нечисельних глядачів. І це можна пояснити й тим, що саме в цей час у міському будинку культури проходила церемонія вручення документів про середню освіту випускникам Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №2 – ліцей» імені Павла Стрижака. Зал на 600 місць був переповнений, люди стояли в проходах.

По закінченні урочистої частини випускники вирушили колоною на центральну площу міста. Концерт довелося перервати, щоб надати змогу юнакам та дівчатам у святковому вбранні затанцювати свій прощальний шкільний вальс. І нехай він не відзначався відпрацьованістю рухів, але щире дійство до сліз зворушувало присутніх тут батьків і членів родин випускників.

Фоторепортаж Володимира ЯЩУКА про деякі святкові миті випускників школи-ліцею (їх 30) можна переглянути на сторінці групи «Радивилів – Radyvyliv» у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/581840695345957/

Радивилів, випускники

А двома днями раніше провели своє свято випускники Радивилівського професійного ліцею.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.