Фотоальбом радивилівця:  400 тисяч переглядів!

Фотоальбом «Личаківський цвинтар: випадковий погляд», розміщений в Інтернеті радивилівським краєзнавцем В.Ящуком, уже переглянули близько 400 тисяч відвідувачів. Автор виставив понад 700 своїх знімків, зроблених у різні роки різними фотоапаратами.

Є серед фото і ті, які представляють могили відомих українських діячів – письменників Маркіяна Шашкевича, Івана Франка, Ірини Вільде, Петра Козланюка, Романа Федоріва, Ростислава Братуня, композиторів Володимира Івасюка, Філарета Колесси, Станіслава Людкевича, Ігоря Білозіра, співачки Соломії Крушельницької, істориків Івана Крип’якевича, Юрія Киричука та інших. Цікаво, що до більшості фотографій (до речі, вони великого формату і високої якості) подані підписи, в тому числі щодо могил як видатних, так і маловідомих українських, польських, австрійських та російських діячів, а це засвідчує неабияку обізнаність фотографа в історії України, зокрема Львова.

Ящук Володимир Іванович

Володимир Ящук

Популярність фотоальбому у користувачів Інтернету засвідчена кількістю переглядів. Важливо, що це не єдиний такої тематики фотоальбом Володимира Ящука. Уже оцінені людьми також запропоновані ним для широкого загалу збірки знімків про Почаївську лавру, заповідник «Поле Берестецької битви», пам’ятки Дубна, Кременця, Бродів, Підгірців, Підкаменя, Клеваня, Стрия, про Тараканівський форт біля Дубна і озеро святої Анни в Дубенському районі, про Радивилів і села Радивилівського та Бродівського (Пониква, Пониковиця) районів тощо.

В.Ящук – автор двох краєзнавчих книг про Радивилів, у яких уміщені і його кольорові фотоілюстрації. Почесний член Національної спілки краєзнавців України, лауреат регіональної краєзнавчої премії “За відродження Волині”. За освітою – вчитель-філолог-україніст, понад 40 років присвятив роботі в журналістиці, за сумісництвом працював і вчителем.


Микола Береза, журналіст.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.