Фоторепортаж з ушанування Кобзаря

9 і 10 березня, з нагоди річниць від народження і від дати смерті, ми вшановували пам’ять геніального поета і мислителя Тараса Шевченка. У місті Радивилові 10 березня біля пам’ятника Т.Шевченку при районному будинку культури пройшла панахида, яку провели священики Української православної церкви Київського патріархату. Вінки до пам’ятника поклали керівники Радивилівського району і міста. Своїми думками про значення творчості Кобзаря для наших сучасників поділилися член Національної спілки письменників України Галина Гнатюк і священнослужитель із села Срібного Олег Бабак.

Затим у районному будинку культури відбувся мистецький захід «Свою Україну любіть» за участю самодіяльних артистів районного будинку культури, дитячої школи мистецтв та інших творчих колективів і школярів.

Радивилів, Тарас Шевченко Радивилів, Галина Гнатюк, поетеса, Тарас Шевченко Радивилів, Тарас Шевченко shevchenko-4 shevchenko-5 shevchenko-6 shevchenko7a Радивилів, Тарас Шевченко Радивилів, Тарас Шевченко Радивилів, Тарас Шевченко Радивилів, Тарас Шевченко Радивилів, Тарас Шевченко, Сергій Думицький Радивилів, Тарас Шевченко Радивилів, Тарас Шевченко Радивилів, Тарас Шевченко

Фоторепортаж Володимира Ящука.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.