Фоторепортаж з ушанування пам’яті героїв

19 березня відзначається 73-я річниця визволення Радивилова і Радивилівського району від гітлерівських загарбників. З цієї нагоди сьогодні в Радивилові пройшло покладання вінків до пам’ятників, які увічнюють подвиг воїнів, живих і полеглих, повсякчас нагадуючи про Другу світову війну, а також до могил героїв війни Павла Стрижака, Андрія Демьохіна, Миколи Маркелова і Опанаса Волковенка.Радивилів, 19 березня

У покладанні взяли участь міський голова Радивилівської об’єднаної територіальної громади Микола Карапетян, його заступники Віктор Ісюк і Олександр Пастух, голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Ващук, в.о. райвійськкома Олег Плевако, керуючий справами районної ради Анатолій Тимошейко, представники районної і міської ветеранських організацій, депутати.

На братському кладовищі біля меморіалу Слави богослужіння провели священики Свято-Олександро-Невської церкви міста. Своїми думками про війну світову і ту, яка нині триває на сході України, говорили настоятель храму отець В’ячеслав Демчук, міський голова Радивилова Микола Карапетян, голова районної ветеранської організації Василь Бондар, ветеран педагогічної праці, поет Євген Гудима. Вручені Почесні грамоти ради Організації ветеранів України громадським активістам Гудимі Євгену Петровичу і Арламовському Юрію Григоровичу. Від районної ветеранської організації вони нагороджені іменними годинниками. Такі ж відзнаки чекають Лисака Петра Васильовича, який нині перебуває на лікуванні в обласній лікарні.

З нагоди чергової річниці визволення Радивилова в спортзалі школи-ліцею пройшли змагання з баскетболу. Перше місце виборола команда Радивилівської  спортшколи №1, друге – Бродівського району,  третє – Радивилівської спортшколи №2; на четвертому місці залишилася команда територіальної громади з Крупця.

Багато великоформатних знімків Володимира ЯЩУКА – тут:

http://photo.i.ua/user/5086/490280/?p=0&r=7834235

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.