Фоторепортаж з ушанування жертв голодоморів

На такого роду заходах бувають ті, кого зобов’язує до цього посада. Але пам’ять про важливі сторінки в нашій історії живе тому, що на такі заходи приходять звичайні городяни – не з обов’язку службового становища, а через поклик душі, зі своїх життєвих переконань, з родинних спонукань.

28 листопада в Радивилові з нагоди Дня  пам’яті жертв голодоморів в Україні до пам’ятного знака жертвам голодоморів прийшла колона городян на чолі з керівниками району, депутатами районної ради.

Поминальне богослужіння провели священики Радивилівського благочиння  УПЦ КП Тарас Сухожак і Юрій Анісімов за участю церковного хору церкви Різдва Пресвятої Богородиці міста Радивилова.

На скорботному мітингу виступили священик Юрій Анісімов, голова райдержадміністрації Олег Ващук, депутат районної ради Володимир Кондик, свій вірш про голодомор прочитав Євген Гудима. Звучали вірші і пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності. До підніжжя пам’ятного знака жертвам голодоморів було поставлено запалені свічки.

Радивилів, голодомор holodomor-2015-2 holodomor-2015-3 holodomor-2015-4 holodomor-2015-5 holodomor-2015-6 holodomor-2015-7 holodomor-2015-8 holodomor-2015-8a holodomor-2015-9

Фотографував Володимир Ящук.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.