Фоторепортаж з відзначення в Радивилові 70-річчя Перемоги. Понад 30 фото!

Радивилів, 9 Травня 2015 рокуПро особливість цьогорічного ювілею написано немало. Сімдесят років тому було знищено нацизм на Заході, але в наші дні дає про себе знати фашизм нововідроджуваної імперії зла на Сході. Тому й свято цьогорічне – з гіркотою смутку і втрат у зоні АТО.

9 Травня в Радивилові пройшла традиційна маніфестація – від майдану Незалежності до заміського меморіалу Слави і братського кладовища полеглих воїнів-визволителів. Парафіяни церкви Олександра Невського пройшли з хоругвами до могил ще перед маніфестацією.

Відбулося покладання зелених гірлянд, вінків та квітів до пам’ятників воїнам і до братських могил.

На мітингу виступили міський голова Радивилова Микола Карапетян, голова міської ветеранської організації Дмитро Воронко, учень Ілля Петровський, місцеві самодіяльні артисти. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять полеглих – і, мабуть, багато хто в цю хвилину думав не тільки про жертви Другої світової війни, а про співвітчизників, які загинули в наш час на Східній Україні, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

На братському кладовищі пройшло богослужіння, яке провів настоятель церкви Олександра Невського отець В’ячеслав Демчук.

На майдані біля меморіалу було організовано благодійний ярмарок, виручені кошти передбачено передати на потреби наших воїнів у зоні АТО.

А напередодні, 8 травня, відзнаки про героїзм від Президента Білорусі отримали в Радивилівському районі: Осацька Марія Павлівна, Горлач Михайло Карпович, Єсіпчук Надія Михайлівна. Керівники району їм вручили Пам’ятні медалі «За звільнення Республіки Білорусь від фашистських загарбників», посвідчення до них та привітання Президента Держави Білорусь О.Лукашенка учасникам Другої світової війни. 

 

Фоторепортаж (понад 30 великоформатних фото) представлено тут: http://jasc51.io.ua/album727829

Фотографували Василь Семеренко і Володимир Ящук.

ДИВ. ТАКОЖ: 

Концерт-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та 70-річчя Перемоги над нацизмом. Фото

Тридцять років тому відкрили меморіал Слави в Радивилові (Червоноармійську)

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Микола сказав:

    Відчуття свята нема. Воно поховане росіянами, бо вже навіки поховали бойове побратимство фронтовиків “Великої Вітчизняної” – росіян і українців, росіян і грузинів…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.