Фотоспогади про свята дітей у Радивилові

Радивилів, свято дітей«Сонечко надворі знову сяє, промені дарує золоті, наче квіти, діти підростають – і летять, мов птахи, у світи», – говориться в одній українській пісні. І оте підростання особливо помітне, коли переглядати фотознімки попередніх літ. 2 червня 2015 року в Радивилові проведуть заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, який узагалі-то припадає на 1 червня. Такого роду заходи проводилися в місті й раніше. І, звичайно, залишали в серцях маленьких його учасників приємні емоції та враження. Раділи діти, а з ними раділи і їхні батьки, які приводять своїх синів та дочок на святкові дійства. Образно кажучи, щоразу радіє дитячою радістю саме місто, адже наповнюється усмішками і щасливими вигуками дітвори.

Видання Радивилів.info вирішило через фотознімки нагадати, як проходили у нас свята дітей у попередні роки. Звичайно, діти відтоді подорослішали, декого вже й упізнати важко… (Фотознімки Володимира Ящука, Степана Мелиха).

2008 рік

Радивилів, діти Радивилів, діти2011 рік

Радивилів, діти Радивилів, діти Радивилів, діти Радивилів, діти Радивилів, діти2014 рік

Радивилів, діти

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Тарас Грушівський сказав:

    Для тих, хто спробують пригадати: а хто ж то був за гість у дітей? Це Сашко Лірник, київський казкар-лірник, телеведучий (на каналі ICTV), дитячий письменник, справжнє його прізвище – Власюк Олександр Іванович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.