Фотознімки радивилівців із «Шевченкової світлиці»

У рамках відзначення в Радивилові 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у холі Радивилівського районного будинку культури, як уже повідомляло видання Радивилів.info, було організовано благодійну фотомистецьку акцію «У Шевченковій світлиці».  Бажаючі мали нагоду сфотографуватися, так би мовити, в інтер’єрі колоритно обставленої української світлиці XIX століття, часів Тараса Григоровича. Для оформлення цього куточка були використані експонати Радивилівського історичного музею (директор Олеся Шикало).

Фотографував Сергій Виговський. Він і ознайомив зі своїми світлинами на персональній сторінці в соціальній мережі Інтернету. Звідти ми й взяли для опублікування в нашому виданні кілька знімків. Привертає увагу, що фотографувалися на згадку радивилівці різного віку, люди «посадових чинів» і «без чину».

Приємно вразило, зазначив сайт районної державної адміністрації, що бажання зробити фото виявили не лише дорослі, а й підростаюче покоління.vygovski-7 vygovski-6 vygovski-5 vygovski-4 vygovski-3 vygovski-2Радивилів, СофіяЛюдмила Орищина, Радивилів, 2015, фото - Сергій ВиговськийРадивилів, Тетяна Тенета

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.