Французький концерн збудує завод у Бродах

Другий у світі за значущістю виробник кабелів виготовлятиме їх у тому числі в місті Броди на Львівщині. Голова Львівської ОДА Олег Синютка повідомив  про це 15 грудня під час наради з керівниками РДА:

nexans«Концерн «Nexans» нарощує свої виробничі потужності на Львівщині: представники компанії публічно оголосили про свої наміри відкрити у місті Броди новий виробничий підрозділ.  Розпочнеться будівництво нового заводу, який спеціалізуватиметься на виробництві електричних кабельних мереж для провідних світових автовиробників, уже весною 2016 року. Через рік, орієнтовно у першому кварталі 2017 року, підприємство розпочне роботу. Жодних перешкод, які можуть завадити початку будівництва, немає».

Загалом компанія «Nexans» інвестує у будівництво заводу понад 120 мільйонів гривень, пише dailylviv.com. Передбачається, що на підприємстві працюватимуть 2 тисячі людей. Середня зарплата працівників заводу становитиме 5 – 6 тисяч гривень.

«Nexans» – французька компанія – виробник кабельно-провідникової продукції. На сьогодні «Nexans» є другим у світі виробником кабелів. Виробничі потужності розташовані в 40 країнах світу, у компанії працюють близько 27 тисяч співробітників. Загальні продажі сягають 6 мільярдів євро на рік. ТзОВ «Електроконтакт Україна», яке є дочірнім підприємством компанії «Nexans», уже має свої підприємства на Львівщині.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Червень 15, 2016

    […] перспективу появи його писало наше видання ще в грудні минулого року, про це інформує в Радивилів.info реклама ТзОВ […]

  2. Липень 27, 2016

    […] Французький концерн збудує завод у Бродах. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.