Футбольні матчі на стадіоні комплексу «Веселка»

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту на стадіоні оздоровчого комплексу «Веселка» (с.Опарипси) сектором молоді та спорту Радивилівської районної адміністрації було проведено два традиційних турніри з міні-футболу.

У турнірі серед любителів «3 х 3» взяли участь 6 команд, які за жеребом були розділені на дві групи. В перший день змагань відбулись ігри групового етапу, в яких команди грали кожен з кожним в одне коло. У першій групі команда «Добробуд» впевнено обіграла команди «Атлант» та «Блискавка», а в другій групі команда «Ветеран» не залишила шансів командам «Аматор» і ФК «Цибухів». Наступного дня в матчі за третє місце зустрілись команди «Цибухів» – «Блискавка», з рахунком 3 : 1 перемогу здобули молоді футболісти радивилівського мікрорайону Цибухів. А гра за перше місце між командами «Ветеран» і «Добробуд» завершилась з рахунком 4 : 2 на користь значно старших, проте й значно досвідченіших футболістів.

Отже, переможцями турніру з міні-футболу «3 х 3» стали гравці команди «Ветеран» Полімарчук В., Пилипака В., Гаврилюк В., Мартинюк Ю., Федюшин С., Гринчук В., Коваль В., які й нагородженні кубком та дипломом.

Також проводився турнір з міні-футболу серед дітей трьох вікових категорій: 2003-2004 р.н., 2005-2006 р.н. та 2007-2008 р.н. У футбольних змаганнях взяли участь 9 команд з міст Радивилів та Броди, в яких було близько 100 дітей. Змагання проходили за системою «кожен з кожним» в одне коло. Футбольні пристрасті та емоції на стадіоні комплексу «Веселка» вирували з 10 до 14.30 години.

У старшій та молодшій вікових категоріях перемогли бродівські юні футболісти, а в категорії дітей 2005-2006 р.н. перемогу святкувала радивилівська команда «Метеор».

Команди-переможці нагороджені кубком та дипломом, а команди-призери цих змагань були відзначені дипломами відповідних ступенів.

Микола Тацій. (З пошти Радивилів.info).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.