Галина Гнатюк прийнята до Спілки письменників

Вчора Національна Спілка письменників України поповнилася вісьмома поетами і прозаїками з Рівненщини. Це – Лідія Гольонко, Тетяна Собецька, Олена Медведєва, Галина Олійник, Віктор Міроненко, Галина Гнатюк, Наталя Криловець, Микола Панченко.

Відрадно, що в письменницьку організацію вперше прийнято літератора з Радивилівщини – поетесу Галину Гнатюк. Вона авторка двох поетичних збірок: «Вітер юності» (1994) і «Янголине мовчання» (2015, редактор і художник Микола Тимчак), а ще останнім часом її вірші з’явилися в колективних збірниках «Говорить майдан: збірка революційної поезії» (Київ, видавничий дім «Чорнильна Хвиля»), «Небесна Сотня: антологія майданівських віршів» (Чернівці, видавничий дім «Букрек»), «Майдан. Війна» (Рівне, видавництво «Волинські обереги»). Галину Гнатюк уже двічі запрошували до участі в міжнародних книжкових «Львівських форумах видавців». Галина Олександрівна – вчителька Радивилівської школи-ліцею.

Творчі рекомендації в Спілку нашій землячці давали Сергій Осока (Полтава), Анатолій Кичинський (Херсон) і Анатолій Криловець (Рівне).

У Рівненській організації Національної спілки письменників України в обговоренні творчості нових претендентів на прийняття до Спілки виступили Анна Лимич, Любов і Микола Пшеничні, Євген Шморгун, Євген Цимбалюк, Петро Велесик, Анатолій Криловець, Віктор Мазаний та інші.

Читайте в Радивилів.info:

Літературні здобутки радивилівської поетеси http://www.radyvyliv.info/literaturni-zdobutki-radivilivskoї-poetesi.html

Радивилівська поетеса Галина Гнатюк взяла участь у форумі видавців як авторка щойно опублікованих творів у нових книгах видавництв http://www.radyvyliv.info/radivilivska-poetesa-galina-gnatyuk-vzyala-uchast-u-forumi-vidavciv-yak-avtorka-shhojno-opublikovanix-tvoriv-u-novix-knigax-vidavnictv.html

«Янголине мовчання» Галини Гнатюк  http://www.radyvyliv.info/yangoline-movchannya-galini-gnatyuk.html

Слово про Галину славу (відкритий лист) http://www.radyvyliv.info/slovo-pro-galinu-slavu-vidkritij-list.html

На знімках: Галина Гнатюк серед рівненських письменників. (Фото зі сторінки Анни Лимич у Фейсбуці).Рівне, НСЖУ Рівне, НСЖУ

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.