Гарні фото – про волинський серпанок

Відомий етнофотограф Анна Сенік, яка підготувала багатопланову колоритну фотогалерею під слоганом «Ładna Kobieta», зацікавилася і  «Центром дослідження і відродження Волині», зокрема, побувала в радивилівській майстерні ручного ткацтва  «Легенди Волині», на базі якої відтворено український серпанковий одяг, відомий ще з 16-го століття. 

“Саме в майстерні “Легенди Волині” на автентичному обладнанні із натуральних матеріалів сучасними майстринями відтворюються основні техніки ткання XIX – початку XX століття. Серед всього – і унікальне серпанкове полотно, та на його основі повні жіночі строї “Волинського серпанку”. На сьогодні майстерні “Легенди Волині” вдалось виготовити вже декілька довершених, неповторних серпанкових строїв за автентичними зразками”, – розповіла фотограф Анна Сенік. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Таблоїд Волині.

Результатом творчих зацікавлень фотомайстра стала відкрита в Радивилові фотовиставка “Волинський серпанок”, з якою вже познайомилися і в інших містах нашого краю.

Пропонуємо вашій увазі кілька фото Анни Сенік із сайту Еспресо.TV про волинський серпанок.

Відвідайте сайт «Ładna Kobieta» Анни Сенік.

Радивилів, Волинський серпанокРадивилів, Волинський серпанок Радивилів, Волинський серпанок Радивилів, Волинський серпанок

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.