Герой-рятувальник року – офіцер із Радивилова

Лауреатом Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року” став офіцер служби порятунку Рівненщини Володимир Коваль (м.Радивилів).

Вже чотирнадцятий рік поспіль в Україні проводиться Всеукраїнська акція “Герой-рятувальник року”, що має на меті відзначити героїзм не лише професійних вогнеборців, але й, в першу чергу, звичайних громадян, які волею долі не залишилися байдужими до людського горя і врятували чиєсь життя, а, часом, й не одне.

Цього року церемонія нагородження 10 переможців відбулася 15 вересня на узбережжі Київського моря, в рамках урочистостей з нагоди Дня рятівника.

На свято завітали Президент України Петро Порошенко, Глава Уряду Володимир Гройсман, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, Голова ДСНС України Микола Чечоткін та інші почесні гості.

Історії лауреатів Акції нікого не залишають байдужими. Це історії про відважність, рішучість та людяність. Саме за ці якості, що притаманні лише справжнім героям, довіку будуть вдячні сім’ї та близькі врятованих.

Лауреатом Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року” став офіцер служби порятунку Рівненщини Володимир Коваль (м.Радивилів), який героїчно врятував 10-річного хлопчика, що тонув у червні 2017 року, інформує сайт Головного управління ДСНС у Рівненській області.

На фото: Володимир Коваль (крайній зліва) під час церемонії відзначення.

Герой-рятувальник року, 2017

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.