Глибоко вдячні за вшанування пам’яті полеглих вертолітників

karachun001Командир військової частини А 2595 «Червоні Казарми» (м.Броди) Ігор Яременко у присутності заступника Бродівського міського голови Олександра Єлиневського та секретаря Бродівської міської ради Михайла Чунгіна вручив Бродівському міському голові Анатолію Белею грамоту за допомогу у створенні Алеї слави загиблих авіаторів на території військової частини.

Про це 25 травня повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на дані Бродівської міської ради.

«Шановний Анатолію Андрійовичу, депутати і працівники Бродівської міської ради, – йдеться у грамоті. – Прийміть слова щирої вдячності від особового складу і командування частини за Вашу допомогу у будівництві Алеї слави для вшанування світлої пам’яті про наших героїв, їхній жертовний подвиг, звитягу та самовідданість, яка назавжди залишиться в серцях жителів м. Броди, земляків, бойових товаришів, всіх тих, хто знав, поважав і любив їх».

Від Радивилів.info нагадаємо: на цій Алеї слави одна із стел присвячена пам’яті Бєлкіна Андрія Володимировича (2.07.1977, Алушта — 24.06.2014, поблизу Слов’янська) — підполковника, командира вертолітної ланки 16-ї окремої бригади армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, який загинув у ході бойових дій антитерористичної операції в Донецькій області і похований на кладовищі в місті Радивилів.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.