“Голос України” – про позицію міськради Радивилова

Радивилівська міська рада відреагувала на численні звернення людей з приводу підвищення тарифів.

Як розповів Радивилівський міський голова Микола Карапетян, за останні кілька тижнів побільшало звернень мешканців територіальної громади з приводу того, що вони не спроможні оплатити за новими цінами комунальні послуги. Адже переважна більшість людей мають дуже низькі доходи.

Відтак це стало темою обговорення на черговій четвертій сесії Радивилівської міської ради восьмого скликання. Депутати прийняли Звернення до Президента, Верховної Ради та Кабміну, в якому (цього вимагають люди) наполягають, щоб на найвищому державному рівні було вжито невідкладних заходів для недопущення зростання цін на електроенергію, природний газ та інші житлово-комунальні тарифи для населення. Наполягають також на відновленні пільгових 100 кіловат по електроенергії. В країні назріла потреба в забезпеченні державного регулювання цін на природний газ для населення. Ефективним кроком стало б повернення до умов та формули нарахування субсидій для українських домогосподарств, які діяли до травня 2018 року, мотивують у Зверненні.

До повернення попередніх тарифів, пояснили, спонукають важка економічна ситуація, епідемія коронавірусу, що боляче позначились на добробуті людей. Зростання цін на електроенергію та газ збурили людей. Тож керівництво держави повинно про це знати.

Олександра ЮРКОВА, Рівне.
(Газета Верховної Ради «Голос України», 30.01.2021).

Радивилів, міська рада

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.