Голова Радивилівської райради – в США

Голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик перебуває в США за програмою американських рад з міжнародної освіти «Відкритий Світ 2016». На своїй сторінці у Фейсбуці він коротко ділиться враженнями, публікує свої фотознімки.

Програма «Відкритий світ» призначена для молодих громадських лідерів, а також для тих, хто впливаюить на політичну ситуацію й суспільну думку в країні – представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, некомерційних організацій та інших структур, що займаються громадськими питаннями та, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже виявили себе як професіонали своєї справи, а також зацікавлені в побудові демократії, ринкової економіки й верховенства права. У 2016 році програма проводиться за такими темами: управління місцевими громадами, верховенство права, розвиток законодавства, розвиток неурядових організацій, освіта.

Володимир Кондик проведе десять днів у штаті Алабама, де вивчає питання управління місцевими громадами.

На знімку: Володимир Кондик (другий зліва) з членами своєї української делегації «Відкритого світу» біля Білого дому, резиденції президента США у Вашингтоні на Пенсильванія-авеню.

Володимир Кондик /Радивилів/ у США

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.