Головного поліцейського Львова оштрафували… в Крупці

На трасі Київ – Чоп керівника патрульної поліції Львова Юрія Зозулю оштрафували за перевищення швидкості більше ніж на 50 км за годину.

У секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області УНІАН підтвердили оприлюднений у соцмережах факт складання протоколу за перевищення швидкості керівником поліції Львова.

Юрій Зозуля, Львів - Крупець– Дійсно, факт мав місце. 20 серпня, близько 11.00, в селі Крупець Радивилівського району Рівненської області водій автомобіля “Субару”, рухаючись у напрямку Львова, перевищив швидкість на 50 км (швидкість автомобіля становила 113 км на год). Складено адміністративний протокол за ч.3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На порушника накладено штраф у розмірі 510 гривень, – повідомили у міліції. При цьому у прес-службі поліції Львова наразі відмовляються від коментарів інформує сайт http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1559775

А це з публікації сайту ERVE.UA:

Що ж відбулося насправді, ми вирішили запитати безпосередньо у Юрія Зозулі:

– Та ви що! Це абсолютна неправда. Я вчора взагалі зі Львова не виїжджав, всю ніч був на патрулюванні вулиць. І зараз на місці,- сказав Зозуля.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Степан Бендер сказав:

    Інспектору, що оформив протокол -премію і посаду головного поліцейского Радивилова 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.