Готуємося до відзначення 30-річчя Незалежності України

Залишається один місяць до відзначення 30-річчя Незалежності України. На Радивилівщині, як і повсюдно в нашій країні, триває підготовка до святкувань.

До різноманітних заходів будуть залучені депутати рад різних рівнів, учасники художньої самодіяльності, майстри декоративно-прикладного мистецтва, музиканти, художники, спортсмени, активісти старостинських округів. За останні роки внаслідок адміністративно-територіальної реформи Радивилів перестав бути райцентром, на території колишнього Радивилівського району скасовані сільські ради, а утворені на їх основі старостинські округи відійшли до складу чотирьох територіальних громад – Радивилівської міської, Крупецької, Козинської сільських і Демидівської селищної (Дубенського району).

Головними фішками відзначення в 2011 році 20-річного ювілею було внесення на центральну площу Незалежності Радивилова величезного синьо-жовтого прапора, святкова хода представників радивилівців, народжених у 1991 – 2011 роках. Нині наймолодшим тодішнім «маніфестантам» уже виповнюється 10 років, а тодішні діти, записані до перших класів місцевих шкіл, перейшли до випускних одинадцятих. Час минає досить швидко…

З нагоди 30-річчя Незалежності України у групі «Радивилів – Radyvyliv» «Фейсбуку» опубліковано святкові фотознімки десятирічної давнини (автор Володимир Ящук). Бачимо на них не тільки щасливі обличчя краян, але й тих людей, яких, на жаль, уже немає серед живих.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.