Графіки відключень світла на Радивилівщині. Оновлений графік

У зв’язку із надзвичайним станом на ринку електроенергії України, що склався через дефіцит потужності електроенергії в Україні, та для забезпечення стабільної роботи Об‘єднаної енергетичної системи України НЕК Укренерго продовжує запроваджувати вимкнення електричної енергії.

З огляду на тривалість запровадження таких вимкнень та з метою впорядкування обмежувальних графіків вимкнень по потужності та для інформування населення про їх введення в оперативному режимі ПАТ «Рівнеобленерго» розробило плани відключень по годинах на території Рівненської області та міста Рівне. Про це повідомила прес-служба ПАТ «Рівнеобленерго».

Орієнтовні дані по вимкненням розроблені з урахуванням проходження максимуму навантаження Об’єднаної енергетичної системи України в Рівненський області. З сьогоднішнього дня.

Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця: 8:30 – 10:30 – всі райони області ПОВНІСТЮ.

15:45 –17:45 – РАДИВИЛІВСЬКИЙ,

а також Гощанський,  Здолбунівський, Острозький, Дубенський, Млинівський, Демидівський та Рівненський райони.

Про інші графіки відключень можна прочитати тут:

http://sfera-tv.com.ua/index.php?m=news&d=view&nid=29762

Оновлений графік відключень з 18 грудня 2014 року по Радивилівському району:

  • Понеділок: Батьків, Дружба, Новоукраїнське, Башарівка, Пріски, Перенятин, м.Радивилів (частково) Немирівка,  Гаї-Лев’ятинські.
  • Вівторок: Круки, Копані, Адамівка, Крукова Дача, Засів, Перенятин, Старики, Підлипки, Стоянівка, Казьмірі, Підзамче, Гранівка, Пустоіванне, Рудня, Жовтневе, Іванівка, Гайки-Ситенські, Грядки, Дубини, Козин, Зарічне, Іващуки, Білогорівка, Гаї, Гусарі, Коти, АЗС с.Ситного, Опарипси, Бугаївка.
  • Середа: Пляшівка, Острів, Пляшева, Солонів, Теслугів, Хотин, Гоноратка, Полуничне, Загребелля, Рідків, Митниця, Коритне, Срібне, Баранне, Ситне, Заміщина, Карпилівка, Бондарчуки, Табачуки, Сестрятин, Безодня.
  • Четвер: м.Радивилів (частково), Біла Криниця, Крупець, Михайлівка, Гнильче, Ситне, Гайки-Ситенські.
  • П’ятниця: м.Радивилів (частково), Лев’ятин, Опарипси, Немирівка, Крупець.

 

У планах можуть бути зміни в залежності від навантажень в Об’єднаній енергетичній системі України в Рівненській області.
 Якщо споживача було вимкнено на відповідний час у відповідний день, таким чином вимкнення відбуватиметься і надалі в наступні тижні до зняття ситуації надзвичайного стану в енергетиці України.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. гольця сказав:

    то коли ж в с. Сестрятині відключатимуть світло?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.