Гранати поблизу залізничної станції Рудня-Почаївська

гранатаПід час очистки водопропускної споруди поблизу залізничної станції Рудня-Почаївська в Радивилівському районі виявили гранати – вони лежали з часів світової війни неподалік залізничної колії Здолбунів – Львів, недалеко від водоймища (76-й кілометр Львівської залізниці).

Викликані піротехніки з Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області знешкодили гранату РГ-42 та три гранати Ф-1. У 1941-му, а особливо в 1944 роках тут точилися запеклі бої, тож не дивно, що на Радивилівщині й досі час від часу натрапляють при земляних роботах на вибухові предмети.

Необережне поводження з ними не так давно призвело до загибелі жителя Радивилова і важкого поранення сина його співмешканки.

Тож рятувальники застерігали й застерігають людей: будьте обачними при виявленні старих заіржавлених предметів, схожих на снаряд, бомбу чи гранату. Вибухонебезпечні предмети можуть трапитися скрізь, де йшли бої.

У разі виявлення такого підозрілого предмета слід негайно зателефонувати чи звернутися в сільську або міську раду, до дільничного міліціонера чи в пожежно-рятувальну службу ДСНС за телефоном «101».

***

Гранати коло станції – це неабищо, а ось свіжа новина. 26 лютого о 14:00 у селі Суходоли Бродівського району під час обходу прилеглої території працівники спиртового заводу знайшли біля підприємства артилерійській снаряд часів війни. Снаряд – це дуже небезпечно, а тут ще й запаси спирту…

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.