Громадська рада запрошує до співпраці

Чергове засідання громадської ради при Радивилівській райдержадміністрації відбулося минулого четверга.

Відкриваючи його, голова громадської ради Василь Ярмусь повідомив про виконання рішень попереднього за­сідання. Зокрема, щодо облаштування зупинки біля район­ної лікарні, відновлення та дообладнання музею бойової слави в приміщенні Радивилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ліцей» ім. П.Г.Стрижака, контролю за черговістю зубопротезування громадян пільгових категорій.

Голова райдержадміністрації Володимир Кондик звернувся до членів громадської ради з пропозицією тісної співпраці в питаннях вирішення нагальних проблем жителів району. Для цього назріла необхідність акту­алізувати членство представників інститутів громадян­ського суспільства в складі громадської ради при рай­держадміністрації. У зв’язку з цим прийнято рішення внести зміни до регламенту та положення про громадську раду при Радивилівській райдержадміністрації.

Отож упродовж ЗО днів (до 1 листопада 2014 року) проводиться дообрання членів громадської ради при Радивилівській райдержадміністрації. За додатковою інформацією звертатися у сектор з питань внутрішньої політики РДА.


 

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.