Гуманітарна допомога в Радивилів – звідусіль

Більше пів тонни гуманітарного вантажу – від Асоціації малих міст України надійшло в Радивилів Дубенського району на Рівненщині. Радивилівська міська рада звернулась до Всеукраїнської громадської організації із потребою підтримати в забезпеченні першою необхідною допомогою громадян, які постраждали від війни і нині проживають у місті та старостинських округах територіальної громади.

На території громади сьогодні зареєстровано більше тисячі вимушених переселенців. Реальна ж їх кількість значно вища. Перед міською радою стоїть завдання забезпечити першочергові потреби людей, що евакуювались із зони бойових дій. А це – житло, тепло, одяг та взуття, продукти харчування, медичні послуги. Паралельно з тим громада працює на те, щоб максимально забезпечувати потреби для Збройних Сил України.

На запит Радивилівської міської ради з львівського представницького осередку асоціації в Радивилів було відвантажено засоби для особистої гігієни, які є однією з перших потреб для вимушених переселенців, а ще – подушки, ковдри, постільну білизну. Разом більш як пів тонни вантажу.

Асоціація малих міст України у цих важких для всього українського народу воєнних реаліях тримає діалог із всіма регіонами, громадами, працюючи в єдиному імпульсі – ДО ПЕРЕМОГИ!

***

Гуманітарна допомога для вимушених переселенців, які мешкають у Радивилівській громаді, була зібрана у Великобританії. Дехто з тамтешніх родин, здійснюючи особистий жест благодійності для України, залишав у коротких листівках теплі слова підтримки. Тим самим виявляючи солідарність з мужніми українцями, які так стійко продовжують боротьбу за свою волю і незалежність.

Радивилівська міська рада висловлює глибоку подяку ВГО «Асоціація малих міст України» та волонтерським фундаціям Великобританії, країни, яка одна з перших виявила свою підтримку українському народу у війні з РФ. До того ж стала одним із головних наших союзників на політичній арені, за увесь час війни співпрацює з Україною як у плані постачання гуманітарної допомоги, так і оборонного озброєння.

***

Цінуємо волонтерську діяльність кожного! Благодійну допомогу – одяг для дорослих та дітей – у Радивилівський координаційний гуманітарний штаб (міський будинок культури) доставив на початку цього тижня радивилівець Руслан Тимошук. Це не перша його волонтерська активність: власним транспортом Руслан Тимошук і раніше доправляв у штаб для переселенців продовольчі товари: крупи, макаронні вироби, консервацію, дитяче харчування.

Усі ці товари волонтери штабу формують в індивідуальні набори підтримки, далі спрямовують їх для видачі внутрішньо переміщеним особам. Щоб отримати одноразову гуманітарну допомогу, громадянам, евакуйованим із регіонів активних бойових дій, попередньо слід пройти реєстрацію у Центрі надання адмінпослуг. Офіційний запис на новій території проживання дозволяє забезпечувати вимушених переселенців належними державними виплатами, пенсіями, також залучати дітей шкільного віку до онлайн-навчання у закладах освіти ТГ.

***

Продукти харчування, одяг, взуття, засоби для особистої гігієни – все це як благодійну допомогу українцям, які стали вимушеними переселенцями через війну, у Радивилів доправлено від однієї з релігійних громад Німеччини. Разом із гуманітарною підтримкою на українську землю надійшли і слова підтримки від благодійників: «Ми стоїмо з вами, українці, і не припиняємо молитися за вас. Нехай захист Господа перебуває над вами», – написано у короткому листі.

Благодійний вантаж допомогли транспортувати за призначенням приватні підприємці міста. Речі першої необхідності для переселенців прийняли у гуманітарному штабі, розгорнутому на час війни в міському будинку культури.

Керівництвом Радивилівської міської ради скоординовано роботу з обліку та сортування вантажу, подальший його розподіл відповідно до потреб та звернень внутрішньо переміщених осіб, які продовжують прибувати у Радивилівську ТГ. «Підтримка людей, волонтерів-іноземців – це наш другий фронт. І ми вдячні всім союзникам на цьому фронті», – зазначили у міській раді. (Група «Радивилівська громада» в соцмережі).

Радивилів, будинок культури

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.