“Хочу сказати спасибі всім мамам”, – голова ОТГ

День матері в Україні традиційно відзначається у другу неділю травня, і цьогоріч ми вітаємо наших найголовніших людей у житті сьогодні, 10 травня.

Цікаво, що про це свято в Україні дізналися ще в 1928 році завдяки Союзу українок Канади. Але в 1939 році “совєти” заборонили традицію, що прийшла з Заходу. У 1990-му про День матері знову згадали, а в 1999-му його затвердили законодавчо. І з кожним роком День матері стає все більш і більш популярним в Україні святом.

У День матері я хочу сказати спасибі всім мамам нашої Козинської громади Радивилівського району. Ви не тільки подарували життя своїм дітям, але і навчили цінувати його, дивитися на світ відкрито і привітно, боротися за своє щастя і ніколи не сумувати. Саме ви є для дітей у всьому прикладом, адже ви – справжній ідеал для них! Ваша турбота і материнська любов завжди та всюди оберігають дітей.

Вітаю з Днем матері. І бажаю від усієї душі, щоб материнське серце ніколи не втомлювалося битися і любити, щоб діти слухалися і поважали, щоб у відносинах ніколи не було кризи, бажаю завжди залишатися щасливою і веселою матусенькою. Бажаю, щоб не було жодного дня без мрії та щастя, жодної миті без любові та добрих сподівань. Бажаю завжди пишатися перемогами своїх дітей, бажаю яскравою зіркою вдачі опромінювати шлях своїх діточок.

Будьте щасливі, рідні наші, міцного здоров’я та довгих років життя.

З повагою та вдячністю – Козинський сільський голова Юрій Костюк.

троянди до 8 Березня

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.