Хворих на COVID-19 лікують і в Радивилівській лікарні

Лікарні Радивилова та Млинова долучені до числа тих, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19. Про це йшлося 27 жовтня під час брифінгу у Рівненській ОДА за участі заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка та начальника управління розвитку медичної допомоги Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я Рівненської ОДА, координаторки вакцинації в Рівненській області Олена Гандзюк.

Завантаженість ліжок хворими на коронавірусну інфекцію по області становить 76 %. Майже стовідсоткова завантаженість “ковідних ” ліжок у КНП “Міська лікарня №2” РМР та КП “Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка” РОР. У КНП “Центральна міська лікарня” РМР – 91 % завантаженості.

Так, до переліку лікарень, що надають медичну допомогу хворим на COVID-19 , ввійшли Млинівська центральна районна лікарня та Радивилівська центральна міська лікарня Дубенського району, Корецька міська лікарня, КП «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» РОР та КНП «Володимирецька багатопрофільна лікарня». Про це поінформувала Дубенська РДА.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.