І наші діти сприяють наближенню Перемоги

Дитячі зразкові хореографічні ансамблі «Калейдоскоп» (керівник Яна Гуска) та «SOUL ART” (керівник Кароліна Паскаль) Радивилівського міського будинку культури долучились до творчого волонтерства. Юні таланти організували в центрі Радивилова благодійний виступ, під час якого відбувався збір коштів на підтримку ЗСУ.

Кращі номери на патріотичну тематику у виконанні цих колективів більшість радивилівців уже неодноразово бачили на загальноміських святкових подіях. Але зараз ці мистецькі сюжети набули для нас особливого сенсу і змісту.

Переглядаючи дитячі виступи, кожен присутній на цій волонтерській акції до глибини серця, та й до сліз на очах, сприймав і усвідомлював, наскільки дороге нам все українське: і пісня, й танець, мистецька краса й велич України, за які увесь народ піднявся на незламний опір окупантам. І навіть наймолодші серед нас готові невтомно допомагати наближати світлий день нашої Перемоги!

Усе, що радивилівці пожертвують у благодійну скриньку Радивилівської громадської організації волонтерів “Слава”, буде спрямовано на придбання тепловізора українським захисникам для виконання ними бойових завдань.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.