І назвали сільський заклад університетом

Козин, Радивилів, університетВідбулося відкриття  першого Університету третього віку на Радивилівщині. Заклад створено на базі Козинського відділення соціально-медичних послуг Радивилівського територіального центру соціального обслуговування.

Відкриття закладу відбувалося в урочистому форматі, на якому були присутні керівники обласної, районної та місцевої влади: спеціаліст обласного департаменту соціального захисту населення – Жанна Сачук,  керівник апарату райдержадміністрації – Людмила Орищина, заступник голови районної ради – Петро Ковальчук, сільський голова Микола Савчук, начальник управління праці та соціального обслуговування населення – Микола Вараницький,  директор Радивилівського територіального центру Віктор Гетьман та його заступник – Людмила Бондар. Ну, і звичайно ж, «студенти» Університету третього віку, якими стали 13 пенсіонерів місцевої  громади. Свято відбулося за підтримки місцевих підприємців – подружжя Дубинецьких та Ярослава Лівінюка. Зі словами вітання та підтримки виступали представники керівництва району та області. Від сільської громади мав слово сільський голова Микола Савчук. Людей поважного віку прийшли привітати учні Козинської школи мистецтв. Після урочистої частини, разом з своїм координатором Світланою Воловчук, «студенти» залишились на перше заняття.

У навчальному закладі діятимуть факультети: «Агрономія і домогосподарство» та «Здоровий спосіб життя». До викладання у такому закладі на добровільних засадах будуть залучатися працівники місцевих медичних установ, учителі, спеціалісти сільського господарства. Такі заклади дають можливість людям старшого покоління вести активний спосіб життя, спілкуватися, не загубитися у сучасному світі, проводити дозвілля цікаво та з користю для себе.

Загалом Університети третього віку функціонують на Рівненщині з 2011 року. На сьогодні, в області створено чотири такі заклади: при Рівненському міському, Здолбунівському, Гощанському та Радивилівському терцентрах.

(За повідомленнями сайту РДА і ЗМІ).

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.