І негода спортсменам не стала на заваді

На стадіоні «Колос» у Радивилів 9 липня, незважаючи на вкрай несприятливу, дощову погоду, відбувся ХХ міжобласний турнір пам’яті радивилівських футболістів, які захоплювалися цим видом спорту в різні роки і грали в складі радивилівської футбольної команди «Сокіл», виступали в представницьких поєдинках.

Радивилів, футбол, ветераниПри відкриті турніру спортсмени виконали Державний гімн України. Урочисто підняти Державний прапор на флагшток доручили капітанам ветеранських команд Радивилова, Радивилівського району, Кременця і Костополя. Виступили завідувач сектору молоді та спорту Радивилівської райдержадміністрації Микола Тацій і організатор турніру Валерій Вовк. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять футболістів, які вже відійшли у вічність.

А юні футболісти піднесли капітанам ветеранських команд короваї.

У напруженому турнірі перемогу здобули ветерани Кременця, на другому місці – колишні гравці радивилівського “Сокола”, на третьому – представники Костополя. Кращими грацями були названі:  Віталій Коваль (бомбардир, «Сокіл»), Петро Процюк (воротар, Кременець), Володимир Токар (гравець, Костопіль), Вадим Гордійчук (приз глядацьких симпатій, збірна району).

Фотознімки дивитися тут: http://photo.i.ua/user/5086/475886/?p=0&r=1568672

Фоторепортаж Володимира Ящука.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.