І художній конверт, і пам’ятний знак

На честь відомого українського археолога та історика Ігоря Свєшнікова  «Укрпошта» випустила художній немаркований конверт – у рамках заходів з нагоди 100-річчя з дня його народження, яке відзначалося в Україні на державному рівні.

Робота над проектом конверта тривала впродовж року. До цього долучилися краєзнавці, історики та поштовики. Остаточний проект із зображенням ювіляра був затверджений спеціальною художньою радою «Укрпошти».

конверт, Ігор СвєшніковСпецпогашення конверта відбулося під час всеукраїнської конференції в Рівненському краєзнавчому музеї. Церемонію  поштового гасіння провели директор музею Олександр Булига і в.о. директора Рівненської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Валерій Колганов.

Відтепер поштовий конверт до 100-річчя Ігоря Свєшнікова можна знайти у пунктах продажу. Його тираж – 50 тисяч примірників. Філателістичну реліквію вже придбали колекціонери.

У рамках тих же ювілейних заходів у селі Хотин Радивилівського району урочисто відкрито пам’ятний знак на честь Ігоря Свєшнікова. У цьому селі він провів свої дитячі роки.

sveshnikov_chotyn1Фото Василя Семеренка.

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.