І знову серед найкращих – Назар Парніцький

На унікальній львівській трасі «Майорівка» відбувся третій етап чемпіонату України з кантрі-кросу, який пройшов у День фізичної культури та спорту під егідою Міністерства молоді та спорту України, Федерації мотоциклетного спорту України, Львівського обласного осередку Федерації мотоциклетного спорту України та за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

кантрі-крос, ЛьвівЗа численної глядацької аудиторії цей етап дав можливість випробувати свої сили як професіоналам, так і аматорам на мотоциклах та квадроциклах у різних вікових категоріях. Насолодитись видовищними змаганнями на мототреку зібрались тисячі людей, серед них –  чимало дітей, котрі із захопленням спостерігали за видовищними перегонами мотоциклістів.

Щоправда, не обійшлось без допомоги пожежників: спекотна погода та висока швидкість змагань спричинили справжню пилову завісу, яку допоміг мінімалізувати пожежний гідрант.

Попередні два етапи чемпіонату відбувалися у Дніпрі і в Косові (Івано-Франківщина). До Львова приїхали кращі спортсмени України.

Помірятись силами на «Майорівку» прибули спортсмени із Київської, Дніпровської, Донецької, Одеської, Харківської, Львівської, Волинської, Вінницької, Закарпатської, Чернігівської, Тернопільської, Рівненської, Полтавської областей та міста Києва.

Організатори підготували складну, але водночас видовищну трасу. А її розміщення дозволило глядачам спостерігати за всім, що відбувається на маршруті мотолюбителів. Саме це і додало змаганням особливого драйву та азарту.

Успішне й високопрофесійне проведення цього заходу у Львові після тривалої перерви дає можливість підвищити позитивний імідж Львівського регіону як в Україні, так і за її межами та сприяє розвитку технічних видів спорту у Львівській області.

У класі двигуна 65 кубічних сантиметрів (вікова категорія 2004 – 2008 років народження) перемогу здобув Назар Парніцький із міста Радивилів. На другому місці – Влад Гіжовський із Чернівців, на третьому – Назарій Воронюк із Коломиї. У різних класах двигунів мотоциклів більш ніхто із рівненців у число призерів не потрапив.

За повідомленням http://vgolos.com.ua/news/lvivshchyna_uspishno_provela_tretiy_etap_chempionatu_ukrainy_z_kantrikrosu_foto_227149.html

 

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.