Ігор Левчук на напівмарафоні в Чернівцях

Радивилівський спортсмен-марафонець Ігор Левчук, який уже показував відмінні результати в марафонський забігах у Кишиневі, Києві та Варшаві, 22 травня взяв участь у напівмарафоні в місті Чернівці. У буковинську столицю на щорічний напівмарафон зібралися півтори тисячі бігунів. Долали дистанцію у 21, 10, 5 та 2 кілометри. Як мовиться, кому що під силу. Провели також дитячий забіг.

Ігор Левчук, РадивилівІгор Левчук біг 21 кілометр. Своїми враженнями він поділився на сторінці у Фейсбуці:

«Чернівецький напівмарафон “Cross Hill 2016”.

Маса приємних вражень від дійства та міста! Півмарафон має свою неперевершену особливість, характер, відчував себе у домашній обстановці. Організатори – молодці, попрацювали на славу, творили з любов’ю та душею. Група підтримки на борту газона, жонглери на ходулях, волонтери, уболівальники з плакатами і надувними молотами підганяли “лінивих “, ну, а якщо комусь взагалі щось було не так, то цигани-музики мали виправити ситуацію, з рубрики: «Щось скучно! Давай циган покличемо!..»

Про красу архітектури міста і її рельєфу та приємних людей – окрема тема!

З упевненістю скажу, що Cross Hill – у списку моїх подій, котрі хочу відвідати ще. Саме за цим я і їду на подібні дійства.

Для тих, кому цікава статистика: 500 учасників, я фінішував 36-й з результатом 1.34.41. Гірки були ще ті, сонечко теж смажило на славу…»

Ігор Левчук, Радивилівkros-21

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. Анонім сказав:

    круто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.