Ігри та розваги для молодих і закоханих

Сьогодні в Радивилові проходять заходи до дня закоханих, який за календарем припадає на 14 лютого і був започаткований у католицьких країнах як день святого Валентина, але сподобався молоді і деяких некатолицьких країн, у тому числі України.

У міському центрі культури, дозвілля та мистецтв (вул. Почаївська) пройшла концертно-розважальна програма для молоді за участю старшокласників та гуртківців центру. Вокальні та хореографічні номери змінювалися розважальними вікторинами та конкурсами.

У концертній програмі виступили співаки В.Казмірук і Я.Додь (с.Підзамче), С.Гонтарук (с.Перенятин), А.Андріюк (с.Немирівка), К.Мороз (с.Дружба), В.Ясеновська (м.Радивилів), Д.Бурмай і Р.Бурмай (с.Гаї-Лев’ятинські), вокальні  ансамблі з с.Немирівки і Радивилівського будинку школяра, хореографічні колективи «Калейдоскоп», «Гран-прі» (керівник Я.Гуска), юні танцюристи центру дозвілля, майстри акробатичних вправ.

Радивилів, будинок культуриА в Радивилівському міському будинку культури (вул. Кременецька) на 20 годину намічена тематична костюмована розважальна вечірка «На перехресті кохання». Як оголосили організатори, вхід у неординарних костюмах чи їх елементах – вільний. Упродовж танцювального вечора на його учасників теж чекатимуть ігри, вікторини.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.