Ігрові майданчики для нашої дітвори

Дітям Радивилова подобається, що в місті то тут, то там з’являються нові ігрові майданчики. Давно стали улюбленими місцями розваг для малюків цікаво облаштовані  майданчки на центральному майдані Незалежності, минулого літа зусиллями молоді з клубу «Карабінчик» було оновлено дитячий куточок у парку імені Т.Шевченка.

Зовсім недавно, на День міста, урочисто відкрито біля молодіжного центру, по вул. І.Франка, майданчик для занять силовими видами спорту.

А в ці дні завершується облаштування майданчика в сквері при вулиці М.Залізняка, поблизу залізничного вокзалу. Ініціатором виступив депутат міської ради, директор КП «Комунальник» Андрій Ковальов.

– У мікрорайоні Цибухів багато дітей, а провести дозвілля їм не було де. А поблизу проходить залізниця, через те й траплялися в минулі роки нещасні випадки, – розповідає Андрій Іванович кореспондентові Радивилів.info. – тому й вирішили ми взятися силами всіх, хто живуть у цьому мікрорайоні, за облаштування дитячого майданчика. Трохи більше місяця тому зібрали певні гроші – близько 7 тисяч гривень, за які купили метал, дошки. Решту коштів надали спонсори, в тому числі й міський голова Микола Аракелович Карапетян, я особисто. Зварювальні роботи виконав Сергій Петрович Омеляненко, дуже багато допоміг колишній депутат Віктор Васильович Залужний. Допомагають і діти старшого віку. Я теж там працював щовечора.

Звичайно, допомоги багато не буває, могли б до справи долучитися й інші – і це прискорило б облаштування майданчика. Адже планують тут встановити ще й кругову наземну карусель. Міський голова допоміг з матеріалами.

Практика особистої участі жителів міста у створенні зон відпочинку для дітей мала місце і раніше. Наприклад, дуже цікавий майданчик облаштувала при вулиці Ломоносова, біля лугу, сім’я Андрія Палєхи.

Розпочаті й роботи з облаштування дитячого ігрового майданчика  по вулиці Набережній – біля лугу в урочищі Барабаш (будуть встановлені турніки, шведські стінки, з’явиться міні-поле для пляжного футболу і т.п.). Мають на меті завершити роботи до 24 Серпня – Дня незалежності України.

Є в планах на майбутнє і облаштування інших майданчиків та дитячих гойдалок.

Радивилів, ЦибухівРадивилів, Цибухів

Андрій Ковальов біля нового дитячого майданчика на Цибухові.

Микола Карапетян, РадивилівМіський голова Микола Карапетян під час відкриття дитячого майданчика в травні 2015 року.

Радивилів, дитячий майданчикПід час відкриття дитячого майданчика в 2011 році. (Знімки Володимира Ящука).

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.