Імена полеглих героїв – на меморіальних дошках

Іван Сова, Іван Лемещук, герої УкраїниУ місті Радивилів і на території Радивилівського району поховані 6 воїнів, які, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, загинули на Сході у війні проти російських інтервентів та терористів. Пам’яті героїв присвячено куточок у Радивилівському районному історичному музеї, на честь них було проведено міжобласний турнір з баскетболу, проводяться виховні заходи в загальноосвітніх закладах тощо.

А 29 січня двом із полеглих –  Івану Лемещуку та Івану Сові, які свого часу закінчили відповідно Ситненську і Козинську школи, в урочистій обстановці відкрито меморіальні дошки на цих навчальних закладах (Ситненська ЗОШ І – ІІІ ступенів і Козинський колегіум).

На урочисту церемонію прийшли православні священики, учні, родичі, друзі і знайомі полеглих героїв. Меморіальні дошки виготовлені за сприянням народного депутата України від тутешнього виборчого округу Олександра Дехтярчука, який побував на урочистостях.

Лемещук Іван Михайлович (1993 – 2014) був десантником, сержантом, заступником командира взводу, загинув 5 вересня 2014 року під час обстрілу терористами колони десантників 8-ї аеромобільної бригади батальйону «Айдар». Похований у селі Ситне.

Сова Іван Васильович (1976 – 2014) був старшим навідником 80-ї аеромобільної бригади, загинув 5 вересня 2014 р. у бою біля аеропорту Луганська (с.Цвітні Піски). Похований у селі Бригадирівка.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Травень 25, 2015

    […] ДИВ: Імена полеглих героїв – на меморіальних дошках […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.