Інформатика радивилівцям до снаги

Радивилів, інформатикаВідділ освіти Радивилівської районної державної адміністрації поінформував про успішний виступ старшокласників району на ІІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та про вчителів, які їх підготували. Слід зазначити, що 20 грудня 2014 року на базі Радивилівського НВК „Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 – гімназія” та Радивилівського НВК „ Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №2 – ліцей” відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 15 учнів 8 – 11-х класів із 6-ти загальноосвітніх навчальних закладів району.

Призерами районної олімпіади стали: серед одинадцятикласників – Антон Саленко (1 місце) з Крупецької ЗОШ І – ІІІ ст. (вчитель Ю.Б.Фурманюк) і Андрій Таборовський Андрій з Радивилівського НВК „ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 – гімназія” (вчитель О.М.Добридник); серед десятикласників – Ірина Бігун (1 місце) з Радивилівського НВК „ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 – ліцей” (вчитель В.А.Ковальчук) та Едуард Бурмай з Радивилівського НВК „ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 – гімназія” (О.М.Добридник).

На Рівненській обласній олімпіаді в число переможців увійшли такі представники Радивилівщини: другі місця вибороли 11-класник Антон Саленко (Крупець), вчитель у нього Юлія Борисівна Фурманюк, та 10-класниця Ірина Бігун (Радивилів, школа-ліцей), вчитель – Валерій Антонович Ковальчук.

 

Інформатика радивилівцям до снаги

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Січень 31, 2015

    […] недавній обласній олімпіаді з інформатики наших два представники посіли другі місця, один з них […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.