Інформує Дубенська місцева прокуратура

На початку вересня 2017 року до Дубенського міськрайонного суду для розгляду по суті скеровано обвинувальний акт у досить гучній справі щодо незаконної торгівлі наркотиками у межах м. Дубна.

Місцевого 41-річного жителя звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.307, ч.2 ст.309, ч.2 ст.310, ч.3 ст.311 КК України (тобто у незаконному посіві та незаконному вирощуванні снотворного маку в кількості п’ятисот і більше рослин, незаконному виготовленні, придбанні та зберіганні наркотичних засобів без мети збуту), вчинених особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307, 308, 310, 317 Кримінального кодексу України, незаконному придбанні та зберіганні прекурсорів з метою їх використання для виготовлення наркотичних засобів, вчинені в особливо великих розмірах, незаконному виготовленні, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті особливо небезпечного наркотичного засобу, вчиненого особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 308-310, 312, 314, 315, 317 Кримінального кодексу України.

Наразі обвинувачений перебуває в слідчому ізоляторі м. Рівного.

За вчинення цих злочинів Кримінальним кодексом України передбачено найсуворіше покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 10 років з конфіскацією усього майна.

***

Вироком Млинівського районного суду засуджено до штрафу місцеву 30-річну жительку, матір 3-х дітей, за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.297 КК України, дії кваліфікуються як наруга над могилою.

Так, у ході досудового розслідування встановлено, а в ході судового розгляду прокурором місцевої прокуратури доведено, що на початку грудня 2015 року жінка, маючи намір дістати фотографію свого чоловіка, яку вона поклала у труну покійного діда чоловіка, розкопала насип та здійснила заглиблення в могилі прямокутної форми у напрямку труни, порушуючи при цьому будь-які загальноприйнятні моральні принципи та релігійні традиції щодо поховання померлих та вияву поваги до пам’яті і праху покійних. Як пояснила жінка в ході досудового розслідування та судових розглядів, причиною залишення фотографії чоловіка у труні покійного діда стали нескінченні сварки, конфлікти та насильство зі сторони чоловіка.

***

Дубенська місцева прокуратура інформує, що згідно з Законом України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Відповідно до ст.15 вищезазначеного Закону органи державної влади, місцевого самоврядування та їх посадові особи, керівники та посадові особи підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об’єднань громадян, до повноважень яких належить розгляд заяв (клопотань), зобов’язані об’єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, повідомляти громадян про наслідки розгляду заяв (клопотань).

Відповідно до змін, внесених до Закону України «Про звернення громадян», письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Працівники Дубенської місцевої прокуратури та її відділів – прокурори прокуратур та начальники відділів здійснюють прийом громадян щоденно з 9.00 до 13.00 години та з 14.00 до 18.00 години.

У вихідні дні прийом громадян здійснює черговий працівник Дубенської місцевої прокуратури з 9.00 до 14.00.

Відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян» не розглядаються повторні звернення з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

Телефон «гарячої лінії» Дубенської місцевої прокуратури (03656) 4-34-34

Електронна адреса для звернень громадян dubno@pro.gov.ua

Електронна адреса для запитів на інформацію public.dubno@pro.gov.ua

Виконувач обов’язків керівника місцевої прокуратури  О. Стецюк. 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.