Інформує Радивилівський райвідділ міліції: Покарав суд. Набір на навчання. Відстріл зброї

молоток суддіВечірньої пори спожите спиртне покликало 21-річного жителя Радивилова Дениса (ім’я змінено) не додому. Він зчинив бійку з двома радивилівцями. Мало того – розпустивши руки, іще й заволодів півлітрівкою горілки, пляшкою мінеральної води (2 л), а на додачу – забрав і мобільний телефон марки «Samsung». Слід зазначити, що призвідець конфлікту вже на той час мав діючу судимість.

-По факту грабежу за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України відносно Дениса правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Речові докази були вилучені, а згодом повернуті власникам. Усвідомлюючи свої дії, чоловік завдав потерпілим матеріального збитку на суму близько двохсот гривень, –  повідомив  начальник Радивилівського РВ УМВС Віталій Кеда.

Радивилівський районний суд, зважаючи на всі обтяжуючі обставини справи, а також на щире каяття підсудного та сприяння розкриттю злочину, визнав винним Дениса у грабежі. Застосовуючи статтю 69 (призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом)  Кримінального кодексу України, покарав його штрафом у дві з половиною тисячі гривень.

За інформацією Оксани Шуляк.

***

Шановні випускники 11-х класів, учні та студенти коледжів, гімназій, військовослужбовці, що у 2015 році звільняються з дійсної строкової служби в Збройних Силах України! Міністерство внутрішніх справ України оголошує набір абітурієнтів для зарахування на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС на 2015 рік.

Пропонуємо отримання вищої юридичної освіти та відповідної правоохоронної спеціальності за державною формою замовлення. Для вступу пропонуються факультети громадської безпеки, кримінальної міліції, підготовки фахівців слідства та криміналістики, штабних, аналітичних підрозділів, державної автоінспекції та інших спеціальностей у таких вищих навчальних закладах, як : Національна академія внутрішніх справ (м.Київ), Харківський національний університет внутрішніх справ України (м.Харків), Національна юридична академія ім. Я. Мудрого (м.Харків), Львівський державний університет внутрішніх справ (м.Львів), факультет громадської безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ (м.Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії 3), Донецький юридичний інститут МВС України, Одеський юридичний інститут МВС України. Рівень акредитації всіх навчальних закладів – ІV.

Для вступу на навчання до зазначених навчальних закладів необхідно подати: атестат про здобуття повної середньої освіти, паспорт, військовий квиток або приписне свідоцтво призовника, характеристику з місця проживання, навчання, служби чи роботи. На навчання приймаються особи, яким виповнилося 17 років. Кандидати чоловічої статі повинні бути придатними за станом здоров’я за висновками військово-лікарської комісії до служби в Збройних Силах України.

Слід зареєструватись та пройти тестування ЗНО з наступних предметів: історія України/всесвітня історія, українська мова/українська література. Для окремих факультетів (штабні, аналітичні підрозділи, інформаційні центри МВС) – математика. Для факультетів з підготовки фахівців для участі в міжнародних миротворчих місіях – тестування ЗНО з іноземної мови (бажано англійська або французька).

Всім зарахованим на навчання курсантам видається з коштів державного бюджету формений одяг, курсанти забезпечуються безкоштовним харчуванням та гуртожитками на території навчальних закладів. Всім призовникам, які зараховані на навчання, час навчання у вищих навчальних закладах системи МВС зараховується як період проходження служби у Збройних Силах України.

УВАГА! Після закінчення навчального закладу системи МВС Міністерство внутрішніх справ України кожному випускнику гарантує 100 % працевлаштування на вакантних посадах в органах та підрозділах, що направляли кандидатів на навчання.

Шановні кандидати! Якщо Ви бажаєте зробити справжній, дорослий вибір у своєму молодому житті, здобути достойну, поважну і необхідну суспільству професію ЮРИСТА, бути впевненому у своєму майбутньому, мати гарантовану роботу і фінансову незалежність, вступайте у вищі навчальні заклади системи МВС України!

Для подання необхідних документів, а також за довідковою інформацію просимо звертатись з 9:00 до 18:15 год. щоденно, крім суботи та неділі, у відділ кадрів Радивилівського РВ УМВС за адресою: м. Радивилів, вул. Почаївська, 17, тел. 4-33-35.

Сергій Юрковський, помічник начальника Радивилівського РВ з кадрового забезпечення.

***

З метою оперативного встановлення місця знаходження зброї у разі її викрадення чи втрати, правоохоронці запрошують власників зброї проводити її експериментальний відстріл.

Увага власників звертається на доцільність та необхідність проведення такого експериментального відстрілу зброї на добровільних засадах при кожній перереєстрації.

Відстріл зброї проводиться щодня, окрім суботи та неділі з 9.00 до 13.00 години на підставі заяви та направлення з дозвільної системи за місцем реєстрації зброї – в спеціально обладнаному приміщенні експертного центру за адресою : м. Рівне, вул.. Гагаріна, 39.

Вартість вказаної експертної послуги становить :

-відстріл зброї несмертельної дії, переробленої з військових зразків – 73,16 грн.

-нарізна і комбінована мисливська та спортивна зброя – 84,42 грн.

(якщо зброя відстрілюється на протязі однієї доби – сума збільшується на 100%).

Кожної третьої п’ятниці місяця працівниками НДЕКЦ при УМВС проводиться виїзний відстріл зброї з 9.00 до 13.00 години на базі Дубенського МВ УМВС України в Рівненській області.

Примітка: лише протягом минулого року на території області зареєстровано 272 факти крадіжок та втрат зброї. Щоб встановити місце знаходження викраденої або загубленої зброї, необхідно мати зразки відстріляних з неї гільз. Однак не всі власники зберігають відстріляні гільзи, а якщо зберігають, то в сейфі, який зазвичай викрадають разом із зброєю.

 

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.