Ініціативність і наполегливість прислужаться громаді Радивилівщини

У Радивилівському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування за участю депутатів обласноїа,й районної, міської і сільских рад, міського та сільських голів, працівників органів місцевого самоврядування.

Виступаючи з вітальним словом, голова райдержадміністрації О.Бернацький докладно розповів про складові соціально-економічному поступу району, зазначивши, що органи місцевого самоврядування, депутати різних рівнів теж роблять вагомий внесок у розвиток громади Радивилівщини, на благо її жителів.

В.о. голови районної ради П.Ковальчук теж високо оцінив «високопрофесійну, сумлінну працю трударів місцевого самоврядування». А ще висловив щиру подяку ветеранам органів місцевого самоврядування В.Френдзюку, М.Гончару, Г.Семенюку та багатьом іншим, які, незважаючи на труднощі, зуміли зберегти заклади соціальної сфери у територіальних громадах, проводили роботу по благоустрою вулиць, відкривали нові групи в дошкільних закладах, утримували клуби, школи, допомагали в скрутну хвилину своїм виборцям. З сьогоднішніх керівників органів місцевого самоврядування було відмічено роботу міського голови М.Карапетяна (адже місто неодноразово ставало переможцем і призером обласного і Всеукраїнського конкурсів «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку»). Багато зусиль доклали для задоволення нагальних потреб жителів сіл сільські голови: Л.Войтишин, Г.Дзьобак, С.Гуцман, Л. Юсюк, М.Ногачевський.

Депутатський корпус місцевих рад професійно підготовлений і теж вміє працювати за нинішніх умов. В його складі – висококваліфіковані і авторитетні в районі люди, які мають великий життєвий досвід, компетентні в політичній діяльності, в розв’язанні економічних і соціальних проблем. Багато з яких пройшли школу депутатської роботи попередніх скликань. Добре налагоджують співпрацю з депутатським корпусом секретарі міської і сільських рад. Зокрема, О.Юсюк (міська рада), А.Климюк (Добриводська), О.Бурмай (Дружбівська), Г.Стрільчук (Жовтнева сільрада).

Аналізуючи роботу районної ради з початку шостого скликання, П.Ковальчук відзначив продуктивну роботу всіх постійних комісій, їх голів: з питань бюджету, фінансів та податків (А.Тимошейко), з економічних питань та комунальної власності (В.Лемещук), з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій (П.Жукевич), з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (С.Додь), з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, екології і природокористування (Ф.Стецюк), з питань соціальної політики та молодіжних питань, фізичної культури і спорту (М.Малишкін), з питань освіти, культури, духовності (Т.Шуст), з правових питань, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції (В.Бондар). Конструктивній роботі сприяє робота президії районної ради, у складі якої, крім названих голів постійних комісій, – Г.Павлюк – керівник фракції Народної Партії, Я.Ботвинник – керівник фракції політичної партії «Сильна Україна». О.Пастух – керівник фракції політичної партії «Фронт змін», В.Кондик – керівник фракції політичної партії ВО «Свобода»; М.Стрик – керівник фракції політичної партії «Українська народна партія».

Урамках другого форуму органів місцевого самоврядування, в якому активну участь взяло керівництво області – В.Берташ та Ю.Кічатий – обговорено не лише важливі питання, які стосуються діяльності органів місцевого самоврядування. За активну життєву позицію було нагороджено грамотою облради депутата райради І.Суходольського та керуючого справами міськради С.Гущу, який посів 3-є місце серед працівників органів місцевого самоврядування в області.

За вагомий особистий внесок в соціально-економічний, культурний розвиток територіальних громад, місцевого самоврядування, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено секретаря Немирівської сільради Г.Бурделяк, Рідківського сільського голову Л.Войтишину, пенсіонерку, секретаря Михайлівської сільради 1992-2009 років Т.Грицайчук, головного бухгалтера Дружбівської сільради Н.Кашубу, депутата Теслугівської сільради Л.Коритнюк, Бугаївського сільського голову В.Креселюка, головного бухгалтера Михайлівської сільради В.Крохмаль, головного бухгалтера Немирівської сільради Л.Мисик, головного бухгалтера Березинівської сільради Л.Міщук, головного бухгалтера Жовтневої сільради К.Мулик, секретаря Ситненської сільради Ж.Орловську, секретаря Сестрятинської сільської ради Н.Парійчук, діловода Башарівської сільради Г.Пасічник, головного бухгалтера Підзамчівської сільради А.Польову, головного бухгалтера Хотинської сільради А.Романюк, секретаря Пустоіваннівської сільради Т.Синіцьку, депутата Боратинської сільради І.Сіньчук, депутата Пляшевської сільради П.Скруху, секретаря Іващуківської сільради Є.Сову, головного бухгалтера Добриводської сільради Л.Фаєвську, секретаря Козинської сільради О.Фідчук.

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.