Інтерес Седлецького повіту до роботи громад Дубенщини

Війти ґмін Седлецького повіту Мазовецького воєводства Польщі побували в Дубенському районі на запрошення голови райдержадміністрації Всеволода Пекарського.

Метою поїздки було ознайомлення з діяльністю територіальних громад району, огляд об’єктів культурної, освітньої, соціальної, туристичної сфер та місцевих пожежних станцій. А також налагодження співпраці на регіональних рівнях, що розвиватиме та зміцнюватиме українсько-польські відносини.

У Дубенській райдержадміністрації переконані, що колеги з Польщі мають великий досвід розвитку територіальних громад і готові ним поділитися, тому важливо налагоджувати співпрацю в різних сферах.

У День Європи поляки побували у Повчанській територіальній громаді. У Мильчі відвідали Різдво-Богородичний храм XVII століття та оглянули будинок культури. Також ознайомилися з роботою Повчанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Як поінформували «Рівненські новини», 16 травня іноземні гості взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Європи, які проходили в Дубенському історико-культурному. Загалом члени делегації відвідали Демидівську, Смизьку селищні, Повчанську, Тараканівську, Мирогощанську, Козинську, Привільненську сільські громади Дубенського району.

Дубенський замок

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.