Із криниці печалі. Радивилівщина (3)

Із криниці печалі. Збірники. Рівне, АзаліяУ Радивилів.info вже вміщено два оцифрованих збірники спогадів та документів «Із криниці печалі», що видавалися в 1990-і роки у серії “Реабілітовані історією” і відобразили складні сторінки історії Рівненщини 1944 – 1950-х років. Сьогодні публікуємо третій збірник. Є в цих книгах і факти по Радивилівському району. Свідчення жертв сталінських репресій важливі й сьогодні – для кращого розуміння того, що принесла на Україну в повоєнні роки і що несе з собою сьогодні завойовницька орда, котру націлюють та ідейно надихають злочинні кремлівські «вожді».

До редакційно-видавничої групи при Рівненській організації Спілки письменників України входили для випуску цього збірника: літератори Євген Шморгун (керівник групи), Петро Велесик, Григорій Дем’янчук і Володимир Ящук (він готував матеріали про Радивилів, Радивилівщину, а також південні райони області).

Збірка (Рівне, видавництво “Азалія”, 1996) пропонується нашим читачам у форматі PDF – з можливістю автоматичного пошуку в тексті.

СКАЧАТИ:

Iz krynyci pechali-3

ДИВ.: Із криниці печалі. Радивилівщина

Із криниці печалі. Радивилівщина (2)

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.